Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Austrálsky futbal (7)

 Baseball (28)

 Basketbal (188)

 Box (6)

 DUEL VICTORKY (2)

 Florbal (5)

 Futbal (8282)

 Futsal (9)

 Hádzaná (65)

 Hokej (590)

 Rugby (31)

 Šípky (5)

 Tenis (55)

 UFC (10)

 Volejbal (46)

 Zvýhodnené kurzy (4)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Richard Pánik chýbal v zostave Chicaga, zaspal na tréning

Richard Pánik nemá núdzu o zaujímavé príhody pri tíme Chicaga. V utorok 12. januára totiž absolvoval debut v domácom súboji proti Nashvillu, aj keď pôvodne nemal v tomto súboji nastúpiť, a do arény prišiel po urgenciách tesne pred začiatkom stretnutia. Vhupol do neho bez poriadnej rozcvičky.

 

Slovenský hokejový útočník Richard Pánik sa v klube zámorskej NHL Chicago Blackhawks ešte poriadne neudomácnil a u trénera Joela Quenneville si už poriadne zavaril. 

Dvadsaťštyriročný krídelník počas výjazdu "jastrabov" za súpermi zaspal na štvrtkový predpoludňajší tréning svojho tímu a hlavný kouč ho vyradil zo zostavy na večerný zápas na ľade Tampy Bay. Pánika môže mrzieť skutočnosť, že prišiel o duel proti svojmu niekdajšiemu klubu, za ktorý hral v sezónach 2012/2013 a 2013/2014. Slovenský útočník si takýmto konaním môže naštrbiť dôveru skúseného trénera, čo by nebolo príjemné po solídnom štarte v novom klube. Za Chicago zatiaľ odohral päť stretnutí, strelil v nich dva góly a pridal jednu asistenciu. "Je príliš skoro na to, aby som vyvodil nejaké závery," povedal kouč Quenneville, ktorý nechal slovenského krídelníka korčuľovať na ľade samého, kým jeho spoluhráči boli už dávno v kabíne.

Pánik nemá núdzu o zaujímavé príhody pri tíme Chicaga. V utorok 12. januára totiž absolvoval debut v domácom súboji proti Nashvillu, aj keď pôvodne nemal v tomto súboji nastúpiť, a do arény prišiel po urgenciách tesne pred začiatkom stretnutia. Vhupol do neho bez poriadnej rozcvičky. 

Správu priniesol denník Chicago Tribune.