Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Basketbal (4)

 Box (1)

 Futbal (123)

 Hokej (25)

 Stolný tenis (16)

 Šípky (1)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

PAOK Solún čaká nadstavbová časť, Mak chce do Ligy majstrov

20.05.2015 Slovenský futbalista Róbert Mak obliekajúci si dres PAOK Solún chce uspieť v gréckej nadstavbe a predstaviť sa v nastávajúcej Lige Majstrov.

 

SOLÚN - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak by sa rád v drese gréckeho klubu PAOK Solún predstavil v nastávajúcom ročníku Ligy majstrov 2015/2016. 

Do nadstavbovej časti súťaže, ktorá sa začne v stredu 20. mája, sa prebojovali štyri tímy - ešte aj Panathinaikos Atény, Asteras Tripoli (pôsobí tam slovenský brankár Tomáš Košický, pozn.) a Atromitos. Najúspešnejší po absolvovaní šiestich kôl sa pridá k už dávnejšie známemu majstrovskému Olympiakosu Pireus a bude tiež účinkovať v najprestížnejšej európskej klubovej pohárovej súťaži. Dva ďalšie tímy v poradí zo spomenutého kvarteta si vybojujú miestenku do Európskej ligy 2015/2016.

"Chceme v tejto nadstavbe uspieť a zahrať si v Lige šampiónov. K dobru máme dva bonusové body. Začíname v stredu na ihrisku Atromitosu, chceme v Aténach vyhrať," uviedol na svojej oficiálnej internetovej stránke bratislavský rodák Róbert Mak. 

V Grécku vládne "dovolenkové" počasie, ale futbalisti o ničnerobení nateraz nerozmýšľajú. Blíži sa totiž pre nich rozhodujúca časť tejto sezóny. "Už niekoľko týždňov sú tu tridsiatky, ale oddychovať nás ani nenapadlo. Pripravovali sme sa na play-off ligy. Keďže teploty sú vysoké, väčšinou sme trénovali vo večerných hodinách," doplnil na svojom webe 24-ročný slovenský krídelník.