UFC (4)

Volejbal (16)

Zvýhodnené kurzy (5)

Nitra si odbila premiéru v Lige majstrov, nebola úspešná

22.08.2015 Hokejisti Nitry prehrali na domácom ľade so švédskou Skellefteou 2:4.

Hokejisti Nitry prehrali v piatok vo svojom úvodnom zápase v D-skupine Ligy majstrov na domácom ľade so švédskou Skellefteou 2:4.

Po bezgólovej prvej tretine otvoril skóre v 23. min Erik Forssell a o necelé tri minúty poslal hostí do dvojgólového vedenia v presilovej hre Tim Heed. Domáci sa dočkali v polovici zápasu, pri vylúčení Niclasa Burströma znížil Tibor Kutálek. Radosť fanúšikov HK netrvala však dlho, pretože po niečo vyše dvoch minútach sa švédsky vicemajster vzdialil opäť na rozdiel dvoch gólov - autorom tretieho presného zásahu bol Marcus Pettersson.

Tridsať sekúnd pred koncom druhej časti vlial nádeje na hokejky domácich v presilovke Peter König - 2:3. Šance Nitry na dobrý výsledok zmaril v 51. min fínsky útočník Janne Pesonen v početnej výhode, keď na trestnej lavici sedel Michal Novák za hákovanie.

Najbližšie sa Nitrania v rámci LM predstavia vo štvrtok 27. augusta na ľade Skelleftey. Zápas je na programe o 19.00 h. Tretím mužstvom v D-skupine je český Liberec.

HK Nitra (SR) - AIK Skelleftea (Švéd.) 2:4 (0:0, 2:3, 0:1)