Šípky (16)

Tenis (162)

Volejbal (6)

Neapol remizoval s posledným tímom, Hamšík prihrával

11.05.2015 Tím Mareka Hamšíka SSC Neapol remizoval v nedeľňajšom stretnutí 35. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A s najslabším tímom v tabuľke Parmou

SSC Neapol remizoval v nedeľňajšom stretnutí 35. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A na pôde Parmy 2:2.

Posledný tím ligovej tabuľky sa v 9. min ujal vedenia zásluhou Raffaeleho Palladina, ale hosťom sa podarilo v 28. min vyrovnať gólom Manola Gabbiadiniho, ktorému prihral slovenský reprezentant Marek Hamšík. Do prestávky sa skóre menilo ešte raz - do vedenia sa opäť dostali domáci presným zásahom Jorqueru z 33. min. Parma svoj náskok neudržala a v 72. rozhodol o deľbe bodov belgický legionár Dries Mertens.

Futbalisti Interu Miláno zvíťazili na ihrisku Lazia Rím 2:1. Domáci vyhrávali od 8. min gólom Candreva, no potom sa nechal v 24. min vylúčiť Mauricio a hostia o dve minúty vyrovnali z kopačky Hernanesa. Po zmene strán videl červenú kartu ďalší hráč Lazia - brankár Marchetti. Hostia následne nariadený pokutový kop nepremenili, ale mrzieť ich to nemuselo, keďže v 84. min rozhodol o zisku troch bodov pre Milánčanov svojím druhým presným zásahom Hernanes.