Šípky (1)

Volejbal (50)

Zvýhodnené kurzy (10)

ManUtd začal sezónu výhrou, Chelsea zaváhala

09.08.2015 Prvý gól novej sezóny anglickej Premier League strelil Kyle Walker, bolo to však do vlastnej bránky.

Hráči londýnskeho mužstva FC Chelsea začali púť za obhajobou majstrovského titulu v najvyššej anglickej futbalovej súťaži domácou remízou so Swansea 2:2.

"The Blues" viedli 1:0 aj 2:1, ale po zmene strán prišli v 52. minúte o vylúčeného belgického brankára Courtoisa, ktorého medzi žrďami nahradil Begovič. Bod pre hostí zariadil v 55. minúte z pokutového kopu Gomis.

Manchester United začal účinkovanie v Premier League úspešne, keď v sobotňajšom zápase 1. kola si pred vlastnými fanúšikmi poradil s londýnskym Tottenhamom 1:0. "Červení diabli" pritom nemuseli ani raz skórovať, vlastným gólom sa totiž prezentoval obranca hosťujúcich "kohútov" Kyle Walker.

Leicester - Sunderland 4:2 (3:0)
Góly: 11. Vardy, 18. a 25. Mahrez (druhý z pok. kopu), 66. Albrighton - 60. Defoe, 71. S. Fletcher

Norwich - Crystal Palace 1:3 (0:1)
Góly: 69. Redmond - 39. Zaha, 49. Delaney, 90.+ Y. Cabayé

FC Chelsea - Swansea 2:2 (2:1)
Góly: 23. Oscar, 30. F. Fernández (vlastný) - 29. A. Ayew, 55. Gomis (z pok. kopu), ČK: 52. Courtois (Chelsea)