UFC (4)

Volejbal (16)

Zvýhodnené kurzy (5)

ManCity je lídrom Premier League, ManUtd remizoval

29.11.2015 Futbalisti Manchestru United v šlágri 14. kola Premier League remizovali na pôde Leicesteru City. Ich mestský rival zvíťazil nad Southamptonom a dostal sa na čelo tabuľky.

Remízou 1:1 sa skončil šláger 14. kola anglickej futbalovej Premier League medzi Leicestrom City a Manchesterom United. V 24. minúte otvoril skóre zápasu obávaný kanonier domácich Jamie Vardy, hosťom sa podarilo odpovedať vyrovnávajúcim gólom Bastiana Schweinsteigera v nadstavenom čase prvého polčasu. Na prvé miesto tabuľky sa triumfom 3:1 nad Southamptonom dostal tím Manchester City.

Vardy sa vďaka gólu stal novým rekordérom Premier League. Dvadsaťosemročný zakončovateľ sa zapísal do streleckej listiny v jedenástom ligovom zápase za sebou a prekonal rekord holandského bombardéra Ruuda van Nistelrooya. Ten svojho nástupcu pochválil prostredníctvom sociálnej siete Tweeter: "Výborne Vardy. Zaslúžene si jednotka." Vardy so štrnástimi gólmi vedie tabuľku kanonierov Premier Leage v sezóne 2015/2016.