Šípky (1)

Volejbal (50)

Zvýhodnené kurzy (10)

Košice uspeli na ľade Žiliny, Banská Bystrica zdolala Nitru

11.11.2015 Trojbodový zápis do košickej tabuľky Tipsport ligy 2015/2016 gólmi v tretej dvadsaťminútovke spečatili Richard Lelkeš s Adamom Lapšanským.

Hokejisti HC ´05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili v utorkovom domácom zápase 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 nad hráčmi HK Nitra 4:2. Najväčšou mierou sa na triumfe "baranov" podieľal autor hetriku Ondrej Mikula, ktorého strelecky doplnil Patrik Lamper. Za hosťujúcich "corgoňov" sa dvakrát gólovo presadil český legionár Petr Stloukal.

Košice uspeli na ľade Žiliny

Hokejisti úradujúceho majstra HC Košice zvíťazili v utorkovom zápase 19. kola najvyššej slovenskej súťaže na ľade MsHK DOXXbet Žilina 3:0.

Hosťujúci "oceliari" sa dostali do vedenia v 9. min zásluhou zásahu Petra Boltuna. Ich trojbodový zápis do tabuľky Tipsport ligy 2015/2016 gólmi v tretej dvadsaťminútovke spečatili Richard Lelkeš s Adamom Lapšanským.

Zvolen uspel v Poprade, rozhodol Škvaridlo

Hokejisti HKM Zvolen triumfovali na klzisku HK Poprad tesne 4:3 v utorkovom zápase 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016.

Po dvoch tretinách bol stav súboja pod Tatrami remízový 3:3. O osude stretnutia rozhodol až v 54. min zvolenský útočník Tomáš Škvaridlo, ktorý popradského brankára Matúša Kostúra prekonal dokonca v oslabení.

Trenčín si doma poradil s Martinom

Hokejisti Dukly Trenčín si v utorkovom domácom zápase 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 poradili s hráčmi MHC Martin tesne 3:2.

V drese víťazných "vojakov" sa strelecky presadili postupne v 22. Tibor Melichárek, v 33. Michal Hlinka a v 45. min Jozef Švec. Za hosťujúcich Martinčanov skórovali Tomáš Rusina (34. min) a Michal Murček (58. min).

Dramatický záver v Skalici

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany zvíťazili 3:2 na klzisku HK 36 Skalica v utorkovom zápase 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016. Hosťujúci "havrani" viedli od 4. min po góle Edgarsa Brancisa, to najpodstatnejšie sa však na Záhorí udialo až v záverečných minútach tretieho dejstva.

Najprv v 53. min vyrovnal Skaličan Jindřich Barák, už o minútu neskôr opäť naklonil misky váh na stranu Piešťan Jozef Tibenský. O ďalšiu minútu sa Skaličania druhýkrát vrátili na remízový stav zásluhou Miroslava Ďuráka. V poslednej minúte rozhodol o osude duelu svojím druhým zásahom v dueli Tibenský.