Vodné pólo (12)

Volejbal (48)

Zvýhodnené kurzy (5)

Hokejistov Nitry roztrhali v Lige majstrov 'tigre' z Liberca

30.08.2015 Nitrania v sobotňajšom zápase Ligy majstrov totálne vybuchli a Libercu podľahli 0:9. Excelovala najmä formácia Valský, Krenželok, Jelínek, ktorá dovedna nazbierala 10 bodov.

Hokejisti Nitry po sympatickom štvrtkovom výkone v Lige majstrov na ľade švédskej Skelleftey absolútne nezvládli sobotňajší domáci zápas proti českému Libercu. Zverenci trénera Antonína Stavjaňu podľahli svojmu súperovi zahanbujúco 0:9.

Nitrania totálne nezachytili úvod duelu, po šiestich minútach svietil na ukazovateli skóre stav 0:4, pod ktorý sa podpísali Jan Výtisk, Petr Vampola, Slovák Martin Bakoš (asistencia Radivojevič) a Petr Jelínek. V 15. minúte pridal piaty gól "tigrov" Michal Bulíř.

Domáci naďalej nevedeli nájsť recept na hosťujúcu obranu a do siete im padali ďalšie zásahy. V 23. minúte sa presadil Dominik Lakatoš a v polovici stretnutia upravil na hrozivých 0:7 Jakub Valský. Ten istý hráč strelil v 50. minúte ôsmy gól Liberca a bodku za exhibíciou dal minútu pred koncom Lukáš Krenželok.

V zápase excelovala liberecká tretia útočná formácia Valský, Krenželok, Jelínek, ktorá dovedna nazbierala 10 bodov (4+6). V bránke hostí stál po celý čas slovenský gólman Ján Lašák. Nitranom patrí v tabuľke D-skupiny posledné tretie miesto, na konte majú bod. Liberec si po domácej prehre 0:4 so Skellefteou pripísal v sobotu prvé tri body. Nitra sa najbližšie predstaví vo štvrtok 3. septembra v Liberci.