UFC (4)

Volejbal (90)

Zvýhodnené kurzy (5)

Dukla podľahla Dunajskej Strede, Košice zobrali body Trnave

09.05.2015 Záchrana Banskej Bystrice dostala po domácej prehre s DAC-om ďalšiu trhlinu. Košiciam sa podarilo zvíťaziť nad trnavským Spartakom. V obidvoch zápasoch padlo iba po jednom góle.

Futbalisti FK Dukla Banská Bystrica si opäť skomplikovali cestu za záchranou v najvyššej slovenskej súťaži. V piatkovom domácom zápase 29. kola Fortuna ligy prehrali s hráčmi FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:1.

O jediný gól stretnutia sa postaral v 51. min hosťujúci útočník Ákos Szarka. V nadstavenom čase druhého polčasu hlavný rozhodca vylúčil po druhej žltej karte domáceho Michala Faška.

Banskobystričania figurujú na poslednej priečke Fortuna ligy s 22 bodmi, Dunajská Streda dosiaľ získala v ročníku 2015/2016 35 bodov.

Futbalisti MFK Košice zvíťazili na domácom trávniku nad hráčmi Spartaka Trnava 1:0. Osem minút po zmene strán sa presadil košický stredopoliar Miroslav Viazanko. Hosťujúci futbalisti nedokázali na jeho presný zásah odpovedať, brankár MFK Darko Tofiloski si udržal čisté konto.

Košice majú na svojom konte 36 bodov a sú priebežne siedme v tabuľke, Trnava je tretia so 47 bodmi.