Tenis (325)

Volejbal (32)

Zvýhodnené kurzy (5)

Dortmund zakopol v Kolíne, Bayern vyhral v Hannoveri

20.12.2015 Slovenský reprezentant Dušan Švento hral proti Borussii Dortmund v drese kolínskych 'capkov' do 70. minúty.

Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili na ihrisku Hannoveru 1:0 v sobotňajšom stretnutí 17. kola najvyššej nemeckej súťaže I. bundesligy. O najtesnejšom triumfe zverencov Pepa Guardiolu rozhodol v 40. min Thomas Müller, ktorý premenil pokutový kop.

Borussia Dortmund zakopla, v Kolíne nad Rýnom podľahla miestnemu 1. FC 1:2. Hostia sa síce v 18. min ujali vedenia, keď sa hlavou po rohovom kope presadil grécky stopér Sokratis Papastathopoulos, no domácim sa v 82. min podarilo vyrovnať zásluhou Simona Zollera.

O troch bodoch pre domácich rozhodol v 90. min francúzsky legionár Anthony Modeste. Slovenský reprezentant Dušan Švento hral v drese "capkov" do 70. minúty.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 17. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy:

Eintracht Frankfurt - Werder Brémy 2:1 (1:1)

Gól: 73. J. Hernández

1. FC Kolín nad Rýnom - Borussia Dortmund 2:1 (0:1)
Góly: 83. Zoller, 90. Modeste - 18. Papastathopoulos
Dušan Švento (Kolín) hral do 70. min.

VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg 3:1 (2:1)
Góly: 23. a 47. Didavi, 31. Kostič - 14. Arnold, ČK: 70. Šunjič (Stuttgart) po 2. ŽK