UFC (8)

Volejbal (28)

Zvýhodnené kurzy (5)

Česi nenechali nič na náhodu, s Francúzmi jasne vyhrali

08.05.2015 Po bezgólovej prvej tretine sa domáci hokejisti dostali do dvojgólového trháku. Gólový zásah si pripísal aj veterán Jaromír Jágr.

Hokejisti Česka zvládli štvrtkový popoludňajší duel v A-skupine na majstrovstvách sveta v Prahe, keď nad výberom Francúzska triumfovali 5:1 a urobili ďalší dôležitý krok k postupu do štvrťfinále. Po štyroch vystúpeniach majú Česi na svojom konte sedem bodov, Francúzi len tri.

Po bezgólovej prvej tretine sa domáci hokejisti dostali do dvojgólového trháku, keď Hardyho vo francúzskej bránke prekonali Němec a Sobotka.

Hecquefeille síce vzápätí skorigoval a zdramatizoval zápas, ale Česi nenechali nič na náhodu a v tretej časti pridali ďalšie tri góly. Na 3:1 upravil nestarnúci Jágr a štvrtý presný zásah pridal opäť Němec. Definitívnu bodku za stretnutím dal v presilovke Červenka.