Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Baseball (46)

 Basketbal (18)

 Box (3)

 DUEL VICTORKY (6)

 Futbal (6778)

 Golf (20)

 Hádzaná (20)

 Hokej (10)

 Plávanie (5)

 Rally (10)

 Rugby (10)

 Stolný tenis (7)

 Šípky (6)

 Tenis (585)

 UFC (22)

 Vodné pólo (6)

 Zvýhodnené kurzy (5)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Fortunaligisti v pohári nezaváhali, DAC a Senica sa trápili

02.09.2015 Najbližšie k vypadnutiu v 3. kole Slovnaft Cupu 2015/2016 mala z účastníkov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Dunajská Streda.

 

Všetkých sedem účastníkov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, ktorí sa predstavili v utorkových stretnutiach 3. kola Slovnaft Cupu 2015/2016, postúpilo do ďalšej fázy. Najbližšie k vypadnutiu mala Dunajská Streda, ktorá si musela vybojovať víťazstvo vo Vyšnom Mirošove až v penaltovom rozstrele, po 90 minútach bol stav 1:1. 

Potrápili sa aj hráči Senice, ktorých v Galante spasil v samom závere Filip Hlohovský, keď strelil víťazný gól na 2:1. Ostatné duely už nepriniesli veľké drámy. Ružomberok vyhral v Šarišských Michaľanoch 7:0, Zlaté Moravce uspeli na pôde Svätého Jura 3:1, Michalovce vo Varíne zdolali Tepličku nad Váhom 2:0, Podbrezová zvíťazila na pôde Malaciek 6:0 a Myjava si poradila s Nemšovou 2:0.

Súhrn výsledkov utorkových stretnutí 3. kola slovenskej pohárovej futbalovej súťaže Slovnaft Cupu 2015/2016 (hralo sa na jeden zápas): 

MFK Snina - MFK Lokomotíva Zvolen 0:1 (0:1) 

TJ FK Vyšné Opátske - MFK Vranov nad Topľou 1:1 (1:1) - Vyšné Opátske postúpilo po rozstrele zo značky pok. kopu 

TJ Družstevník Vyšný Mirošov - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (1:0), na strely zo značky pok. kopu 1:3 

MFK Spartak Medzev - FC VSS Košice 0:4 (0:1)

FK Haniska - 1. FC Tatran Prešov 1:1 (0:1), na strely zo značky pok. kopu 5:6 

FK Čaňa - FK Spišská Nová Ves 2:1 (1:1) 

ŠK Svätý Jur - FC ViOn Zlaté Moravce 1:3 (0:2) 

OFK Teplička nad Váhom - MFK Zemplín Michalovce 0:2 (0:2) - hralo sa vo Varíne 

OŠFK Šarišské Michaľany - MFK Ružomberok 0:7 (0:4) 

ŠK Turčianska Štiavnička - TJ Stráža 0:4 (0:1) 

ŠK Javorník Makov - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 4:0 (2:0) 

ŠK Tomášov - FK Rača 1:0 (0:0) 

FK Slovan Ivanka pri Dunaji - ŠKF Sereď 2:6 (1:4) 

ŠK Senec - TJ Iskra Borčice 0:1 (0:0) - hralo sa vo Veľkom Bieli 

ŠK Blava 1928 - TJ Družstevník Veľké Ludince 2:1 (2:1) - hralo sa v Jaslovských Bohuniciach 

FC Galanta - FK Senica 1:2 (1:0) 

KFC Kalná nad Hronom - AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2 (0:1) 

FK Predmier - MŠK Fomat Martin 0:4 (0:3) 

ŠKM Liptovský Hrádok - MFK Dolný Kubín 0:1 (0:1) 

FC Malacky - FO ŽP Šport Podbrezová 0:6 (0:2) 

SFC Kalinkovo - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:2 (0:0) 

FKS Nemšová - Spartak Myjava 0:2 (0:0) 

TJ Tatran Oravské Veselé - OŠK Baník Stráňavy 0:2 (0:1)