UFC (8)

Volejbal (28)

Zvýhodnené kurzy (5)

Bayern dosiahol 1000. víťazstvo v I. bundeslige

25.10.2015 Zverenci trénera Pepa Guardiolu zdolali v rámci 10. kola na domácom ihrisku Kolín nad Rýnom 4:0.

Úradujúci nemecký futbalový šampión Bayern Mníchov je aj po desiatom ligovom zápase bez zaváhania na čele I. bundesligy.

Zverenci trénera Pepa Guardiolu zdolali v sobotu Kolín nad Rýnom jasne 4:0, presadil sa aj najlepší strelec súťaže Robert Lewandowski. Bavori majú na konte 30 bodov, skóre 33:4 a pred druhým Dortmundom disponujú luxusným desaťbodovým náskokom. V stretnutí sa predstavil aj slovenský krídelník Dušan Švento, ktorý prišiel na trávnik za stavu 0:3.

Divoký zápas videli diváci na štadióne v Leverkusene, kde domáci zvíťazili nad Stuttgartom 4:3. Bayer prehrával 0:2 aj 1:3, napokon duel doviedol do víťazného konca. O troch bodoch pre Leverkusen rozhodol minútu pred koncom Admir Mehmedi.

Bayern Mníchov - Kolín nad Rýnom 4:0 (2:0)
Góly: 35. Robben, 40. Arturo Vidal, 62. Lewandowski, 77. Müller (z pok. kopu)
Dušan Švento (Kolín) hral od 75. minúty

West Ham zdolal oslabenú Chelsea v Premier League

Futbalisti FC Chelsea prehrali v sobotňajšom dueli 10. kola Premier League na ihrisku West Hamu 1:2. Úradujúci anglický majster sa od začiatku sezóny trápi a výsledkom je 15. miesto v 20-člennej tabuľke domácej najvyššej súťaže.

Domácich poslal do vedenia v 17. min Mauro Zárate, hostia mohli vyrovnať v 37. min, ale záber bránkovej technológie ukázal, že lopta nebola po hlavičke Ramiresa celým objemom za čiarou. Navyše, v 44. min prišli "The Blues" o vylúčeného Nemanju Matiča a rozčerteného trénera Josého Mourinha vykázal hlavný rozhodca na tribúnu. Hoci sa Chelsea podarilo vyrovnať v 56. min zásluhou Garyho Cahilla, tri body napokon zostali doma po zásahu Andyho Carrolla desať minút pred koncom.