Vodné pólo (12)

Volejbal (48)

Zvýhodnené kurzy (5)

Banská Bystrica zvíťazila po predĺžení, Martin utrpel prehru

31.10.2015 Domáci na začiatku tretej časti hry druhýkrát v zápase vyrovnali zásluhou Milana Drevenáka.

Hokejisti HC '05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili v piatkovom dueli 17. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 na ľade tímu MsHK DOXXbet Žilina 3:2 po predĺžení.

Domáci vyrovnali zásluhou Drevenáka

Po bezgólovej prvej tretine otvoril skóre v 25. min hosťujúci Tomáš Zigo. V polovici zápasu v 31. min vyrovnal Václav Stupka, ale už o 46 sekúnd prinavrátil Bystričanom vedenie Juraj Majdan.

Domáci na začiatku tretej časti hry druhýkrát v zápase vyrovnali zásluhou Milana Drevenáka. O osude duelu napokon rozhodlo predĺženie. Tesne pred jeho skončením zaistíl triumf hostí svojím druhým gólom v zápase Majdan.Banská Bystrica odplatila svojmu súperovi domácu prehru 0:1 z 2. októbra.

Martin utrpel v dueli so Zvolenom prvú domácu prehru

Až v deviatom tohtosezónnom domácom stretnutí pocítili hokejisti Martina trpkosť prehry. Hráči MHC Mountfield na mužstvo HKM Zvolen, ktorému podľahli 1:4. Líder tabuľky sa v Turci prezentoval skúseným výkonom, v prvých dvoch častiach hry strelil svojmu súperovi po dva góly a prakticky po 40 minútach bolo o víťazovi rozhodnuté.

V drese Zvolena sa dvoma gólmi zaskvel Radovan Puliš, tri asistencie zaznamenal český legionár Kamil Brabenec. Čestný úspech domácich dosiahol v 45. min Michal Dvořák.

Piešťany si na domácom ľade poradili s Popradom

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany dosiahli dôležité víťazstvo, keď si na vlastnom ľade poradili s tímom HK Poprad 4:2.

Podtatranci v priebehu stretnutia dokázali dvakrát zmazať jednogólové manko na súpera, avšak na presný zásah Jakuba Ručkaya už nedokázali odpovedať. V záverečnej minúte spečatil ten istý hráč triumf Piešťan strelou do prázdnej popradskej bránky.

Nitra doma vyprášila Skalicu

Hráči HK Nitra zvíťazili nad mužstvom HK 36 Skalica vysoko 7:1. Po bezgólovom prvom dejstve spustili domáci v druhej časti hry na hosťujúcu bránku ´oheň a síru´, výsledkom čoho bolo päť gólov domácich.

Hneď v prvom dueli v drese Nitry sa presadila čerstvá kanadská posila David Laliberté, ktorý v 31. min zvýšil na priebežných 2:0. Pri piatom góle v sieti Skalice dokonca asistoval domáci brankár Michal Valent. V záverečnej tretine domáci zvýšili už na hrozivých 7:0. Čestný úspech Skalice zaznamenal 43 sekúnd pred záverečným klaksónom Vladimír.