Tenis (31)

Volejbal (12)

Zvýhodnené kurzy (10)

AS Rím zdolal šampióna, Juventus v lige ešte nevyhral

31.08.2015 Juventus Turín dohrával zápas talianskej Serie A proti AS Rím s deviatimi hráčmi. Norbert Gyömbér presedel celé stretnutie na lavičke rímskych 'vlkov'.

Futbalistom Juventusu Turín sa nepodarilo zvíťaziť ani v druhom kole najvyššej talianskej futbalovej súťaže, keď podľahli "vlkom" z Ríma 1:2 a zatiaľ zostávajú v tejto sezóne bez zisku jediného bodu.

Góly domácich Rimanov, za ktorých ešte nenastúpil slovenský obranca Norbert Gyömbér, strelili v 61. minúte Pjanič a v 79. minúte Džeko. Juventus dohrával zápas s deviatimi hráčmi, pretože v 66. resp. 78. videli jeho hráči Rubinho a Evra červené karty. Úradujúcemu šampiónovi sa aj napriek tomu v závere zápasu podarilo skorigovať výsledok na konečných 1:2.

AS Rím - Juventus Turín 2:1 (0:0)
Góly: 61. Pjanič, 79. Džeko - 88. Dybala, ČK: 66. Rubinho, 78. Evra (obaja Juventus) po 2. ŽK
Norbert Gyömbér (AS Rím) presedel celé stretnutie na lavičke náhradníkov

Dortmund zdolal Pekaríkovu Herthu, vedie Bundesligu

Futbalisti Borussie Dortmund zvíťazili aj v 3. kole najvyššej nemeckej futbalovej súťaže a dostali sa na čelo bundesligovej tabuľky.

Na domácom ihrisku sa im v nedeľu podarilo zdolať Herthu Berlín so Slovákom Petrom Pekaríkom v zostave 3:1. O góly domácich sa postarali v prvom polčase Hummels, v druhom polčase Aubameyang a v úplnom závere sa presadil i Adrian Ramos. Čestný gól hostí strelil Salomon Kalou, ktorý znižoval na 1:2

Borussia Dortmund - Hertha Berlín 3:1 (1:0)
Góly: 27. Hummels, 51. Aubameyang, 90+. A. Ramos - 78. Kalou
Peter Pekarík odohral za hostí celý zápas.

ManUnited podľahol Swansea, domácim stačilo päť minút

Futbalisti Swansea zdolali v anglickej Premier League na domácom ihrisku Manchester United napriek tomu, že favorizovaní hostia v zápase viedli.

Hráči Manchesteru United v 4. kole najvyššej anglickej futbalovej súťaže prekvapujúco nezvládli zápas na pôde Swansea a prehrali 1:2.

Swansea - Manchester United 2:1 (0:0)
Góly: 61. Ayew, 66. Gomis - 48. Mata